HAZIRLIK BİRİMİ SORUMLU YARDIMCILARI

 

Okt. Ayşen KAYNAK

Okt. Ayşen KAYNAK, 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Aynı yıl Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim dalında doktora programına başlamış ve çeşitli dil okullarında part-time İngilizce Öğretmeni olarak çalışmaya devam etmiştir. Ocak 2012’de İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda Okutman olarak göreve başlamıştır. Bugüne dek Hazırlık Okulu ve çeşitli fakültelerde İngilizce dersleri vermiş, Testing, Materyal Geliştirme birimlerinde ve idari koordinasyonda birim sorumlusu yardımcısı olarak görev almıştır. Mesleki ilgi alanları İngiliz Edebiyatı çalışmaları ve ders materyali geliştirmedir.

Okt. Ayşen KAYNAK
İletişim: 0 232 329 35 35 (8017)
e-mail: aysen.ozel@ikc.edu.tr, aysn.ozel@gmail.com

 

Okt. Elgin Görkem KOÇ

Okt. Elgin Görkem KOÇ,  2009 yılında ODTÜ İngilizce Öğretmenliği lisans programını tamamlamıştır. Halen Çankaya Üniversitesi İngiliz Edebiyatı ve Kültür İncelemeleri Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

2009 yılında Ankara Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır. Burada Hazırlık ve TÖMER birimlerinde çeşitli görevler almıştır. 2012 yılından itibaren Çankaya Üniversitesi Akademik İngilizce Biriminde okutman olarak çalışmaya başlamıştır. Burada farklı dönemlerde Sınav - Materyal Geliştirme, Ders Koordinatörlüğü ve Yabancı Dil Merkezi Kuruculuğu ve Koordinatörlüğü görevlerinde yer almıştır. 2017 yaz döneminde İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda okutmanlık görevine geçiş yapmış ve Hazırlık Birim Sorumlu Yardımcısı görevine başlamıştır.

Okt. Elgin Görkem KOÇ

İletişim: 0 232 329 35 35 (8015)

e-mail: elgingorkem.koc@ikc.edu.tr


Başa Dön